Відгуки про Кредобанк

Кредобанк є одним зі старих банків України, який був зареєстрований ще Радянському Союзі в 1990 році, як АТ “Західно-Український Комерційний Банк” з фінансовим центром в місті Львів.

Кредобанк, на даний момент, є одним з великих банків з іноземними інвестиціями. Головним інвестором і 100% власником банку є найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski.

Згідно з рейтингом Національного банку України Кредобанк входить в ТОП-20 банків і займає 17 місце в рейтингу всіх банків України.

Мережа відділень Кредобанку складається порядку з 120 точок обслуговування, які розташовані у всіх областях України та обслуговують як фізичних так і юридичних осіб.

Кредобанк надає своїм клієнтам весь спектр банківських послуг і продуктів, такими є – кредитні програми, депозити та вклади, банківські картки, грошові перекази та платежі, валютні операції, відкриття та ведення поточних рахунків і багато іншого.

Не користуйтеся послугами даного банку. Не втрачайте даремно свого часу – в спілкуванні з некомпетентними співробітниками і їх керівниками. Фірма через банк не може третій день купити валюту для оплати за контрактом. При тому, що оформлена МД в реєстрі вже більше тижня. По телефону нібито посилаються на інструкцію 7 від Нацбанку пункт не вказуючи, але на прохання надати офіційну письмову відмову на покупку валюти відразу йдуть в нірвану.

Поганого нічого не скажу про цей банк, тому як там хороше обслуговування. Але не можу порекомендувати на депозит туди гроші класти або ж кредит оформляти, бо є більш привабливі варіанти.

Відгуки

  • Співробітники ввічливі, проконсультуватися можна без проблем, тому в плані обслуговування банк зразковий. Була у мене раніше картка для виплат, якій зручно користуватися.
  • Хочу поділитися враженнями від своєї співпраці з цим банком. Мені знадобилося взяти споживчий кредит, я ознайомилася з умовами видачі грошей і звернулася в цей банк. Уже брала невеликий кредит тут раніше, а тепер потрібна була сума побільше, вирішила піти сюди ж. Умови мене влаштовують, багато про них тут розповідати не буду, всю цю інформацію можна подивитися. Подобається, що при укладанні договору співробітники все докладно пояснюють, немає ніяких «підводних каменів». Консультанти ввічливі і розуміють в своїй справі. Так що для мене цей банк зарекомендував себе найкращим чином.
  • Банк беспредельщик, з рахунку пропадають гроші, дати відповідь вони не можуть, звичайна карта для виплат заганяється в мінус, при мінусі ще проводяться проплати яких я не робив, пояснити мені не хто з горе- персоналу нічого не можуть, розводять руками. Коротше самий кінчений банк.
  • Я брала кредит в цьому банку! Все справно платила, коли попросила підключити кредитні канікули мені придумали 150 причин щоб не вирішувати питання і відтягнути час до терміну оплати по кредиту! Зараз я в декреті, і немає можливості оплатити в повному обсязі кредит, мені купу загроз надійшло в разі не оплати … Що штрафи, пеня і так далі. Відповідно до закону в період карантину та 30 днів після банки не мають право нараховувати штрафи! Але оператори цього банку сказали що на КРЕДО БАНК не поширюється! Тобто вихід тільки звертатися до суду, так як на поступки своїм клієнтам банк не йде !!! Не раджу нікому звертатися в цей банк!
  • Відкрили карту, щоб отримувати соціальні виплати з безробіття. Був штраф, заблокували рахунок. Штраф у сумі 1500 грн сплатив. Всі банки розблокували рахунок. Крім Кредобанку, який ще й нарахував штраф в розмірі декількох мільйонів. Подзвонили на гарячу лінію, дівчина відповіла це у вас шраф у виконавчій владі. Виконавча надала відповідь, що ніяких претензій не мають. Шраф оплачений. Є виписка. Як розуміти роботу Кредобанку? Мої особисті кошти заблоковані. Ще хочу відзначити, що під час відкриття карти переплутали номер паспорта і свою картку не міг забрати відразу, були проблеми.
  • Є клієнтом цього банку. Рік тому було взято кредит на автомобіль. У серпні авто потрапив в аварію, страхова нарахувала суму ремонту 375000гр. Банк не повідомивши мене, вирішив всю суму забрати собі … Залишивши мене зі зламаною машиною і без коштів. Окреме спасибі страхової компанії Арсенал. Вона свої зобов’язання виконала. Так мало того – Кредобанк ось уже 20 днів не дає офіційної відповіді страхової компанії по виплаті грошей. Все зависло в повітрі … Я не можу зараз ні закрити повністю кредит, ні вийти з боргової ями. Видно вирішила ще на відсотках заробити з мого кредиту. Дзвоню їм кожен день по 10 разів. Дівчатка оператори говорять чекайте. Не дають жодного номера телефону банківських працівників. На сайті у теж немає телефонів відповідальних … Такого ставлення я ніколи не бачив і не чув ні від кого. Банк-холоднокровний павук вбивця клієнтів! Потрапите в їх лапи-без крові не вийдіть.
  • У червні 2020 моя сім’я оформила кредит в цьому банку для придбання авто. Пізніше я з’ясувала на сайті банку, що у них є більш вигідні програми з кредитування на придбання авто. Але чомусь нам їх ніхто не озвучив і ми взяли дорожчий кредитний продукт (який нам запропонував банк). Категорично не раджу кредитуватися в цьому банку, якщо кредитуєте будьте дуже уважні !!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *