Відгуки про Конкордбанк

Конкорд Банк (Concord Bank ua) веде свою діяльність з 2012 року. Він стрімко розвивається, клієнти вже встигли достатню кількість відгуків. З позитивного необхідно відзначити високий професіоналізм співробітників у відділеннях, відмінну роботу служби підтримки. Клієнти кажуть, що в цьому банку вигідні тарифи по картах.

Конкорд Банк (Concord Bank ua) – молода компанія, банкоматів і терміналів для самообслуговування мало, але тут не стягується комісія за поповнення через термінали ПриватБанку.

Умови по кредитки теж вигідні. Тарифи не вище ніж у інших, кредитний ліміт встановлюють без проблем.

З недоліків можна відзначити тривалість процесу передачі інформації в УБКІ, також ми знайшли відгуки про проблеми роботи анонімної віртуальної карти. Також слід зазначити, що без попереднього повідомлення клієнта банк може змінити умови обслуговування рахунків.

Відгуки

  • Послугами банку користуюся відносно недавно. Банк хороший. Фахівці банку завжди привітні і готові надати необхідні послуги. Велике спасибі всім!
  • Особливу подяку хочу висловити Бражник І.М., яка працює в Харківському відділенні банку на Пушкінській, 25. Саме вона була першою, яка привітно зустріла в банку, надала всі необхідні послуги і вселила довіру до банку. Пізніше кілька разів зверталася до Бражник І.М. Завжди вона порадить і обслужить на високому професійному рівні
  • Періодично відвідую Конкорд банк, через те, що близько розташований до дому, а це не маловажний фактор для мене. Отримую і відправляю грошові перекази доньці в іншу країну. Зустрічає завжди добродушний персонал, швидко здійснюють операцію. І до того ж вигідний обмінний курс. Спасибо большое керуючому цього банку, за якісне обслуговування.
  • Користуюся Конкорд банком протягом 2 років. Спочатку було важко розібратися у всій системі, але в подальшому я був цілком і повністю задоволений співпрацю з даним банком. Згоден щодо вигідних тарифів по карткам, це правда, сам в цьому переконався. Збираюся брати кредит у цьому банку, впевнений, що обману не буде, так як довіряю цій компанії. Буду продовжувати користуватися!
  • Приїхав, оформив дебетову (без кр.ліміта) карту, поки все влаштовує. Не було черг, як-то дивно з боку виглядає. Але ж банк поки не великий =). Спритний інтернет-банк icon25, без наворотів, але основне що потрібно – є. На питання, які виникали після, співробітники підтримки розповідаю просто і зрозуміло, а головне – ввічливо.
  • Розмістила депозит в Конкордіке, спасибі менеджерам, що підказали, відкрити його в їх інтернет-банку. Якщо хто не знає (як і я раніше), таким чином можна отримати міні бонус 0,5% до початкової ставки і як я зрозуміла, це стосується тільки гривневих депозитів. Трохи, але приязно
  • Зараз в країні неспокійний час. І забезпечити стабільну роботу різних структур складно. Але в Конкорді на Троїцькій площі в Дніпрі все під контролем. У банку повністю дотримуються стандарти карантину. Співробітники все в масках і є анісептікі. Будь-який клієнт банку може ним скористатися. І хоч в відділення пускають одночасно всього по кілька осіб, великої черги немає. Фахівці намагаються вирішувати питання оперативно. При цьому на всі ваші запитання ви обов’язково отримаєте відповідь.
  • Оформила в даному банку віртуальну карту, в основному для покупок в інтернеті. Плюсом для себе зазначу нарахування відсотків на залишок, і відсутність конвертації валюти при замовленні на тому ж Аліекспрессе. При виникненні питань по операціях і виписці звертаюся до контактного центру, де фахівці допомагають розібратися у всіх моментах. Також планую відкрити депозит, за консультацією оформленням звернуся до відділення Банку, менеджери там привітні і чуйні, завжди через них поповнюю свою карту.
  • Терміново потрібні були гроші на потреби, звернувся в банк Конкорд. Довгий час чекав, поки оформлять кредит – то документи не всі надав, то неправильно заявку оформив. В результаті схвалили, але не відразу перерахували кошти на банківську карту. Ситуація у фінансовому плані безвихідна просто у мене була, тому і звернувся в банк, і чекав схвалення довго, але хоч кредит дали.
  • Користування послугами цього банку викликає двояке враження. З одного боку, ніколи немає черг, непогані умови по депозитах для юр. осіб. Але з іншого боку, постійно намагаються нав’язати додаткові і непотрібні послуги, відділень банку дуже мало, інформація оновлюється несвоєчасно. В цілому, це все, що мені вдалося зрозуміти за рік користування послугами цього банку. А там вибирати вже вам.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *