Відгуки про Укрсиббанк

Укрсібб лідирує в рейтингах надійності великих роздрібних банків, перемагав у конкурсах на кращі мобільні додаток і інтернет-банкінг.

З позитиву необхідно відзначити, що клієнти задоволені депозитними програмами, тарифами, кредитним лімітом по картах. Велика перевага – широка лінійка продуктів для представників МСБ та корпоративного бізнесу.

Клієнтам подобається, що крім кредитів готівкою, тут є оплата частинами, автокредит, реструктуризація і кредит на покупку в інтернет-магазинах.

З негативу необхідно відзначити погіршення якості обслуговування у відділеннях Укрсиб банку (Ukrsib bank). Також клієнти пишуть про те, що банк самостійно підключає платні послуги.

Відгуки

  • Дуже негативні враження. Маю карту, на яку рідко заходять суми. В інший час картою не користуюся. У той період, коли надходжень на карту нету, продовжує списуватися комісія за обслуговування в районі 50 гривень і починає наярювати колл центр, суворим голосом вимагаючи терміново погасити заборгованість, як ніби я взяла кредит на квартиру і пробухали. Довелося карту закрити, тому що це елементарно незручно витрачати свій час на дзвінки з колл центру і сидіти переводити комісію. У мене реально немає на це часу. Призначили оплату за обслуговування – знімайте її з коштів, що надходять раз в декілька місяців, коли вони надходять. Хочете не поважати мій час настільки, що через 50 гривень телефонуйте – йдете в бан, ні про яку співпрацю мови бути не може.
  • Сюди я зверталася за кредитом готівкою. Було це в ті часи, коли позичити гроші у банку було ще, так би мовити, в дивину, а відгуки про той чи інший банк можна було почитати тільки на форумах. Якщо мені не зраджує пам’ять, то я зверталася у Укрсиббанк десь в 2010-2011 році .. точно не пам’ятаю … Тоді ще відділення працювало на вул. Калиновій недалеко від ДК. У мене взагалі не було претензій ні до співробітників, ні до сервісу, ні до умов кредитування .. Мені прорахували обов’язковий платіж і на скільки місяців, видали роздруківку з графіком і щомісячної сумою. Як тільки я виплатила останню гривню, замовила довідку про закриття кредиту.
  • Надійний банк, послугами якого користуюся вже не перший рік. Маю кілька карт. Кредитна карта з вигідними для мене умовами, немаленький безвідсотковий період і можливість знімати в банкоматах готівку. Нещодавно брала телефон в кредит, у Укрсиббанку найвигідніші умови, оформила, зручно, що нікуди їхати не треба, знімають щомісяця з зарплатної картки.
  • Укрсиббанк відмовляє в касовому обслуговуванні, хоча я пред’явила паспорт і хотіла внести оплату за кредитом. Таким чином, банк навмисно робить мені прострочення платежів, щоб нараховувати %%, комісії та інші санкції.
  • Даний банк виробляє зарахування EUR з грабіжницьким курсом. Мені прийшли кошти на UAH карту в EUR. Зарахування на гривневу карту курс 25,47, не дивлячись на те що операція з купівлі EUR з курсом 26,23 між картами. Одним словом пидораси які порушують правила НБУ !!!
  • Вкрай незадоволений цим банком. Вимушено користуюся зарплатною карткою цього банку. Дуже часто виникають проблеми зі зняттям готівки, то банкомат не працює, то працює але друкує тільки чек з помилкою, а гроші не видає. На прохання співробітників видати готівку при наявності карти, вимагають паспорт, хоча ніяким законом це не передбачено.
  • Жахливий банк. Білінг живе свій життям, поповнював карту, а кошти навпаки списали, притому два рази! Вводять в оману інформаційними повідомленнями, створюючи таким чином хибне уявлення про заборгованість і необхідному платежі по кредитній карті. Переказ коштів між своїми картами в УкрСибі може йти кілька днів! Я так розумію це спеціально робиться що б заганяти карту в прострочений платіж.
  • Жахливий сервіс, о другій витраченого часу. В результаті пішла без відкриття рахунку, т. К. Щось в їхній програмі «не пропускає». Більше туди ні ногою.
  • Взяли кредит, нам сказали щоб за квитанції не переплачувати ходити і платите в відділення. Ходили платили в терміналі і суму округляли. Останній платіж виявився не рівною сумою 111,41 термінал природно взяв 110гр. Щоб закрити кредит довелося йти в касу, а каса за закриття кредиту в 1.41 взяла квитанцію 30 грн. Це був мій останній кредит в цьому банку. Я розумію всі хочуть красиво жити, тільки вибачте нема за мій рахунок.
  • Мене заблокували в момент перерахування з / п 700 сотруднікам.Ето «мотивація” перейти на новий інтерфейс. Те, що я робила в клієнт банку 1 годину, сьогодні я витратила 6 часов.Прі цьому у мене була програма для автоматичного імпорту з / п ведомостей.Надо робити багато непотрібних телодвіженій.Нажімать кнопки по 10 разів одні й ті ж, які в кінцевому результаті нічого не контроліруют.10 раз викидало з сайту. “сторінка перебувати в стадії розробки» .Як можна пропонувати клієнтам таке «ОТОРОБЛО» .Будемо наполягати перед директором про перехід в інший банк.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *