Відгуки про Монобанк

Монобанк – порівняно недавно працює на українському фінансовому ринку і вивів персональне управління всіма операціями, пов’язаними з грошовими коштами на новий рівень. Кредитки першого мобільного банку нашої країни користуються популярністю у багатьох людей і заслужили їх схвальні відгуки.

Щоб отримати карту монобанк не доведеться звертатися за брокерськими послугами, збирати масу документів і проходити інтерв’ювання з банківськими співробітниками. Досить виділити кілька хвилин і залишити на сайті банку номер телефону, на який ви отримаєте посилання для встановлення програми.

Відгуки

  • Користуюся близько 2 х років, ні найменшої претензії до банку немає. Кешбек завжди на висоті, все чітко, ясно і зрозуміло. При втраті карти на відновлення пішло 2 дня. Не знаю щодо того що написано раніше, ні у мене ні у моїх друзів ніяких проблем не виникало.
  • Банк закрив карту толком не пояснивши за що !!!! кредитів не було просто відкладав гроші на цю карту.само собою гроші теж не хто не вернул.обратілся до юристів і мені пояснили що цей банк не надёжен.по суті теж МФО.жаль що я не читав відгуки до того як оформив карту.не коли б не довірив би свої кошти даними аферистам
  • Разводилово! Відкрили карту, пообіцяли хороший кредитний ліміт, а в результаті – нуль. Служба підтримки працює черепашачими темпами, рахунок взагалі не зрозуміло закриють чи ні. Коротше, не зв’язуйтеся
  • Користуюся послугами Моно вже рік. Дуже подобається додаток, нарахування кешбек і відсотки на залишок. Приємно що за платежі не потрібно платити відсотки як в інших банках і додатках! Рекомендую!
  • Хочу залишити свій відгук, щоб попередити користувачів, що цей банк гарний рівно до того моменту, як потрібно їх оперативне участь у вирішенні проблеми! Самий бюрократичний банк, оператори навіть не читають звернення, просто шльопають шаблони. А вишенька на торті у них – це закриття карти, тільки тягнуть час і Трепов нерви, але нічого не закривають! Так що договір з ними довічний, майте на увазі! А при прохання заблокувати надходження на рахунок – вони відповіли що не можуть цього зробити, шикарний банк чи не так ?! Але найцікавіша ситуація, це їх повідомлення, що я перевищив ліміт надходжень на карту, при цьому вони гроші від відправника зараховували, а на мою карту не зараховували, тобто лямзят гроші нахабно і користуються ними в своїх цілях, будьте обережні! Та ще й не попрощаєшся з ними, дуже шкодую, що відкрила карту це долбонутого банку! Поруч з ним Приватні просто ангел!
  • Найзручніший і простий мобільний банк! Користуюся з перших днів. Найшвидше отримання та перевипуск карти! Приємний нюанс якого не зустрічав в інших банках – динамічний CVV2 код. Можна з мобільного додатка робити покупки, відкривати депозити та всі необхідні дії! Телеграм підтримка відповідає миттєво, нікуди не потрібно дзвонити, чекати і т.д. Кращий продукт на фінансовому ринку!
  • У «монобанк» потрапила не випадково. Почула про те, що є такий додаток. Вирішила дізнатися побільше, тим більше, що зацікавила можливість отримання кредитної картки. Ліміт є, але пропозиція вигідна, тому вирішила співпрацювати саме з цим банком. Задоволена всім, ніяких претензій немає. Співробітники оперативно відгукуються і допомагають у вирішенні питань.
  • Раніше багато моїх друзів настійно рекомендували мені монобанк. Кожен раз, коли я звертався до служби підтримки, я був приємно здивований. Представник перевершив мої очікування з приводу моїх турбот, що є життєво важливою деталлю в будь-якій сфері обслуговування клієнтів.
  • Ось мені сьогодні прийшов “лист щастя” від монобанк: “На жаль, ми не можемо продовжити ваше подальше обслуговування в нашому банку. На основі накопиченої інформації з різних джерел банк прийняв рішення про відмову в подальшому обслуговуванні”. Що за інформація, звідки? Нічого не говорять. Особисті гроші на рахунку заблоковані. Потрібно йти до відділення банку, розривати договір і через якийсь час повернуть мої гроші. Розчарований. Дуже неприємний сюрприз, тим більше в такий час.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *