Відгуки про Спортбанк

Спортбанк (SportBank) – молодий банк, який тільки починає розвиватися. Це сучасний фінансовий інструмент і мобільний банк, для тих, хто любить спорт і активний спосіб життя. Не дивлячись на те, що проект запущений зовсім недавно, але клієнти вже залишили досить велика кількість відгуків в мережі.

Громадянам подобається те, що можна займатися спортом і одночасно керувати своїми фінансами прямо зі смартфона за допомогою Спортбанка (SportBank), без відвідування відділень. Мобільний додаток просте, всі операції зрозумілі і доступні.

З позитивних відгуків про Спортбанке (SportBank) можна відзначити те, що банк поступово розширює функціонал програми та надає спортивний кешбек – бонус за те, що багато хто з нас роблять кожен день.

Відгуки

 • Мені подобається цей банк. Оформила карту 2 місяці тому, але втратила номер телефону з якого оформляла. Від знайомих дізналася що якщо я протягом двох днів; не заберу карту на мене подадуть в суд. На питання де можна забрати мені відповіли що потрібно тільки в Київ їхати. Тоді я зв’язалася з сервісним центром. Там мені відповіла дуже приємна дівчина, яка пояснила що мене шантажували і відділення насправді є в моєму місті. Сьогодні отримала карту. Хочу сказати що банк з хорошим обслуговуванням, карта красива, зручна. Вообщем раджу
 • Не погано!! Користуюся картою всього місяць, але поки задоволена, в порівнянні з ПриватБанком небо і земля) все чітко і зрозуміло! Оплати проходять миттєво, програма зручна
 • Добрий день всім. Прочитав відгуки і стало цікаво невже ето настільки поганий банк … Скачал додаток замовив карту …. Все так як розписано у них в правилах карту привезли на наступний день з ранку з цим все норм … кредитний ліміт не дали хоча він був не більшим запропонували щось типу онлайн позики … але і його впродовж дня ще не дали … подивимося … Але в цілому мені все подобається додаток просте … Карту привезли вчасно … Поки все чесно !!!!
 • Оформила заявку з робочого телефону, сьогодні з цим телефоном співробітниця поїхала у відрядження на 3 тижні. Кур’єр привіз карту, сказав, що можна звернутися в тех.підтримку попросити щоб поміняли фінансовий номер на мій особистий. Без цього я навіть не зможу активувати карту .. У тих підтримки сказали що єдиний шанс це все ж дочекатися той телефон, пройти активацію і вже потім змінити основний номер .. Як бути в такій ситуації? Розумію звичайно що сама не подумавши з робочого оформляла, але ситуації же різні бувають. А раптом би у мене цей телефон вкрали і все, тоді що робити?
 • 2 рази поповнював карту і обидва платежі неуспішні (!!!) Банк пише, що з картою все норм, а контрагент пише, що карта заблокована !!!
 • Ставлення банку абсолютно халатне. Оновлення лімітів по карті відбувається не кожен календарний місяць, а як банку захочеться. Із за чого я перевищив ліміт виведення, мені заблокували картку без будь-яких попереджень і пояснень. На прохання вивести мій залишок коштів на карті, мені сказали що моя заявка передана до відділу фінансового моніторингу та зі мною зв’яжуться найближчим часом. Минуло 2 тижні кошти досі заблоковані.
 • На мої листи в тих підтримку вони копіпаст старе повідомлення, що зі мною зв’яжуться найближчим часом. Банк жахливий, нікому не раджу.
 • Лохотрон. Відсотки знімають за будь-яку дію, навіть за зарахування грошей відсоток знімають і вони і банк через який переклад. Половину банкоматів карту не бачать, термінали на оплату теж. Знімає до 7 відсотків. Якщо буде арешт карти, рішення про зняття арешт треба привести особисто до них в офіс. Банку немає в базі у держ структур. Оператори не можуть виразно щось пояснити. Відповідь одна чекайте відповідь.
 • Жорстка служба підтримки. На зауваження по роботі додатка і помилки – просто рекомендує видалити додаток і заново встановити. Якщо проблема не вирішиться, то вибачте …. просто жесть! Карту так і не отримав, зате десяток дзвінків з якою то уточнюючої інформацією))))) Клоуни!
 • Замовив карту, зі мною зв’язалися, домовилися коли я можу забрати карту, в нашому місті немає точки де можна забрати карту.Связался з оператором, вказав що карту заберу в іншому місті, приїхав на час кур’єра немає, передзвонив на гарячу лінію, сказали чекайте зараз передзвонимо, ніхто не передзвонив.
 • Заповнити заявку 3 хвилини, карту привезли на наступний день кур’єром, видали за 3 хвилини. Ліміт відразу дали якийсь попросив по дзвінку, Переклади безкоштовно, видача грошей 5 раз безкоштовно. 55 гривень за оформлення карти відразу вивів і витратив)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *