Відгуки про А-банк

А-банк є одним з універсальних комерційних банків України, який за своєю структурою відноситься до середніх банкам країни. У Акцент банку обслуговується близько 1 мільйона клієнтів, і займає високі позиції в багатьох показниках своєї діяльності.

А-Банк зарекомендував себе як надійна фінансова установа. Користувачі відзначають зручне місце розташування відділень, ввічливе спілкування і бажання допомогти, яке виходить від кожного співробітника. Кожен банківський продукт має чіткий опис, яке відповідає дійсності, ніяких підводних каменів або прихованих відсотків.

Відгуки

  • Забракували платіж. Без пояснення причин. Реквізити все правильні. Я залишився на заправці без грошей і палива. Сказали чекати добу потім якщо не прийдуть ще 3 дні тих підтримка. Нікому не раджу цей банк. Вони просто не проводять платежі. Оператори відповідають шаблонами. Хто хоче розлучитися з грошима ласкаво просимо в А бан
  • Гірше банку я не бачив, повне лайно. Були два переклади які «система заблокувала» і мені сказали чекати добу. Їли затримався, але протримався. Через добу кажуть чекати ще 3 дні для розгляду тех.подлержкой. Спасибі, завдяки Вам виключили з автошколи перед іспитами, нікому не пораджу цей банк.
  • В принципі нормальний банк. Завжди думав, що це міні-філія Привату, теж зелененький і всередині схоже все. Але виявилося що окрема структура. У Запоріжжі А-банк прям в моєму будинку, тому спочатку я ходив платити туди КУ, потім зацікавився пропозиціями дівчаток і вирішив покласти гроші на депозит. А взагалі звернув увагу на величезні черги в касу, люди платять кредити. Тому якщо раптом і мені знадобиться, то теж візьму в борг саме тут.
  • Регулярно ходжу в відділення А-банку на 12 кварталі в Дніпрі, щоб поповнити картку монобанк. У них дуже класна керівник – завжди все підкаже, відповість на всі питання, розрулити чергу. З мінусів – завжди багато людей, особливо з кредитами, тому в касу натовп з ранку і до ночі.
  • Я в банках особливо не розбираюся, але, судячи з відгуків інших клієнтів, дуже навіть непогано. Не такий старий як Ощадбанк, але років 5-7 про нього точно знаю. Відразу зазначу: я можу сказати тільки про користування кредитною карткою, так як іншими продуктами не користувалася. Я прострочення не робила, все платежі здійснювала вчасно, тому ніяких відсотків, ніяких обмежень у мене не було. У договорі прописані всі штрафи, санкції і т д, так що, перш, ніж користуватися, варто прочитати все від і до.
  • Мені здалося, що А-банк досить лояльний до своїх клієнтів. По-перше, мені відразу схвалили необхідну суму ще при першому зверненні. Хай не дуже велику, але мені якраз стільки і потрібно було. І не довелося збирати величезний пакет документів. По-друге, фахівець банку проконсультував мене максимально докладно і вів себе спокійно, що в банках вже рідкість. Мені також запропонували потім кредитну карту, сказали, що ліміт може збільшуватися в майбутньому. Цікаво буде скористатися такою пропозицією теж.
  • Банк з досить тривалим періодом роботи, а також великою кількістю позитивних відгуків клієнтів. Саме тому, коли була необхідна сума для покупки автомобіля, я звернулася сюди. Інші філії мені відмовляли через наявні в минулому простроченням по кредитах, цей же банк кредит схвалив, чому я дуже рада. Умови кредитування для мене цілком прийнятні. Ставки трохи зависокі, але з моєї поганою репутацією, я на них згодна.
  • З А-Банком почав співпрацювати абсолютно випадково. У магазині електроніки купували ноутбук. Грошей не вистачило. Вирішили оформити покупку в кредит. Серед інших банків був і А-Банк, який запропонував найвигідніші умови. Кредит виплатили достроково і банк запропонував кредитну карту з мінімальним лімітом. Картою особливо не користувався. Але після першої ж оплати карткою і подальшим поверненням грошей на неї – ліміт збільшили в кілька разів.
  • Оформляв кредит недавно в цьому банку так як терміново потрібно було відремонтувати свій робочий автомобіль. Співробітники банку проконсультували мене з усіх питань і мене все влаштувало. Оформили кредит швидко без яких-небудь проблем. Від мене було потрібно лише документ, що засвідчує мою особистість і довідка про доходи. Я всім задоволений, дякую.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *