Відгуки про Вашу Готівочку

У компанії «Ваша Готівочка» при першому зверненні процентна ставка становить 0,01% в день, дана умова діє, тільки для нових клієнтів організації. Для постійних позичальників процентна ставка складе 2% за кожен день користування кредитом. Для того щоб визначити, скільки складуть відсотки при оформленні тієї чи іншої суми на певний термін, можна скористатися зручним калькулятором на сайті компанії.

Відгуки

  • Жахлива компанія я в шоці від їх знайшли і живих і мертвих їх зробили гарантами все розповіли про суму всіх прочитали їх паспортні дані нахабно брешуть що я дала при отриманні кредиту хоча родичів навіть номери телефонів не знаю панянка з Готівочкі сказала що якщо записи розмов немає значить все родичі придумали я написала скаргу на Урядовому лінію в кіберполіції нехай розбираються Готівочка думала що я побіжу відразу платити не нормальні люди
  • Жахлива фірма. Зливають інформацію по кредиту абсолютно всім, становлять загрозу для всіх, дають не достовірну інформацію, турбують всіх кого тільки знайдуть, ніколи не беріть тут гроші!
  • Вже другий день не можу оплатити позику! Пише, що мій банк блокує дану операцію, а в банку мені сказали, що ніяких операцій і не надходило !! Хто буде мені обурювати кілька сот гривень за те, що через ваших несправностей я не можу погасити кредит! ???
  • Заліпили весь під’їзд фотками якогось боржника з образливими написами. Це нормально???? Це статися товариші і не админка далеко. Правда той хто клеїв більше не буде клеїти.
  • Жахлива компанія постійно дзвонять і погрожують мені і моїм близьким. Надсилають смс з погрозами, приїжджають додому і загрожують, надсилають листи з погрозами. Будь ласка дайте якийсь номер телефону вашої організації з ким можна поговорити і вирішити це питання. Що це взагалі таке загрозу?
  • Кредит ще не брав, але вже кілька разів говорили по телефону, після заходу на сайт без створення або не до кінця створення заявки, передзвонюють, спілкуються дуже ввічливо і не нав’язливо, але дзвонити без приводів теж погана практика.
  • Ми взяли кредит в цій компанії. Була прострочки 4 дня, нам дзвонили тільки 1 раз. Ми сказали що поки не виходить оплатити, на що нам відповіли що відсоток за прострочку трохи вище. На даний момент боргу перед “ваша Готівочка” ми не маємо. Питання: Чи можна росщітовать на повторний займ ??
  • Що відбувається з самим сайтом? Хочу закрити кредит який завтра піде в прострочення (чого б і не хотілося) натискаю оплатити воно пише при з’єднанні з сервером сталася помилка. Дзвоню в підтримку там постійно зайнято або ж ночі вони відключають вхідні дзвінки !!!!
  • Люди не беріть у вашій готівочке ніколи гроші !!! Платила платила в результаті сталася ситуація що потрапила під скорочення! Боже люди з ними домовитися не реально, а тут пишуть реструктуризація ніхто навіть слухати не хочуть! Хамло одне вчора в поліцію написали заяву за статтею 190 шахрайство! Я в шоці! Ну будемо розбиратися! Я не заперечую що повинна але якщо ви хаміте і погрожуєте будемо в правовому порядку розбіратся!
  • Жахлива компанія. Я попросила про рефінансування кредиту, на що мені відповіли, що у них це не передбачено. Сьогодні прислали на Вайбер П.І.Б. і дату народження моїх померлих рідних. Після смерті мого брата пройшло 12 років. Куди вони йому подзвонять? І звідки вони беруть ці дані?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *