Відгуки про Дінеро

Компанія «Dinero» з’явилася на ринку фінансових послуг не так давно, але вже встигла привернути безліч клієнтів своїми вигідними умовами кредитування, клієнти відгукуються про нього дуже добре. Фірма пропонує оригінальні, вигідні варіанти, як для постійних позичальників, так і для нових клієнтів. В першу чергу, Мікрофінансовий підприємство орієнтоване на розширення клієнтської бази, тому зустрітися з акцією, наприклад, кредит під нуль відсотків, у вас є всі шанси.

Відгуки

  • Мошеннікі- це м’яко сказано. Привертають першим кредитом без процентні, а потім як удар блискавки. І ти їх вічний боржник. Ваше начальство і бандитів, що вас держут потрібно просто – стріляти. І все працівники моральні виродки. Нормальна людина не піде туди працювати. Бажаю Вам багато перевірок після яких ви просто пощезайте, як і з’явилися.
  • У мене по суті і не було прострочення, а нарахували майже 2000! У день продовження я помилково залишити не 365гр.как там вказано, а 300 в результаті на наступний день кинула 365 + ще й відсоток набіг майже пів суми яку брала, а брала влітку без% акція у них була!
  • Не беріть ніколи у цих аферистів нічого! Будуть тягнути з вас останнім! Погасила свій займ вчасно, але як був мій кредит так і є, трубку вони не беруть коли їм дзвониш, звернулася до них в чат там відповіли мовляв платіж може йти до 3-х днів, в результаті пройшло 3 дні але мій кредит знову не погашений ! Мені запропонували продовжити при цьому оплатила 114 грн, поки нібито будуть зараховані гроші! Але як був кредит так він і є! Уважаімие шахраї Дінер я ні копійки більше не заплачу вам! У мене все чеки на руках! Я обащусь в поліцію і подам на вас до суду за шахрайство!
  • Взяв 10000, повернув через три тижні, ніяких процентів не нарахували, ніхто не дзвонив і не капав на мізки. Якщо не знаєте як повертати гроші, то не беріть, інакше ніколи не розплатитеся.
  • Взяла кредит на початку червня під 0% (ну майже), все швиденько закрила, навіть не застосовувала пролонгацію. рекомендую, як мінімум взяти перший кредит без відсотків у Дінер, т.к це реально дуже зручно. єдиний момент, не дуже активно відповідала підтримка, коли реєструвалася … можна для клієнтів і швидше постаратися відповідати!

  • Брала займ кілька разів. Дуже швидко і зручно, особливо коли вже зареєстрований. Захмарних відсотків нету. Відразу знімають невеликий відсоток, як ніби ви знімаєте гроші з кредитки. Сума позики з часом зростає. Головне, вчасно погашайте. Аналогічних немає. рекомендую
  • Жахлива організація. На сайті не зрозуміли умови і повторно натиснули на видачу кредиту, тут же погасили, але відсоток нарахували за 5 хвилин 200 грн. Я в шоці!!! Почали дзвонити на гарячу лінію, тут же підтвердили, що так … .за 5 хвилин 200 грн відсоток.
  • Дізнався про це компанію випадково. Побачив в інтернеті розіграш 1 мільйона гривень. А я люблю брати участь в таких лотереях. Як там кажуть: «Перестань мріяти про мільйон, для налача купи лотерейний квиток». Виявилося, що розіграш проводять компанія Dinero. Я пару раз звертався в такі компанії, але брав позику під 2%. А тут 0,49%. Ось так я знайшов цю компанію. Позику вже взяв, тепер чекаю результати розіграшу. Тримаю кулаки. Все можливо)
  • Обожнюю Дінер. Подивіться умови інших компаній, що вони пропонують. Якщо хочете брати кредит зі ставкою 2%, то будь ласка. Тут низький відсоток і людське ставлення до клієнтів. Давно з ними працюю, ніяких каверз не було. Один раз взяв позику в іншій конторі і дуже пошкодував. Все не організовано і сервіс постійно давав збій. Більше ніяких експериментів. Дякую за вашу роботу і ставлення.
  • Мій друг взяв тут кредит, мій номер залишив як поручителя або як це там називається. Сам він поїхав вчитися в іншу країну, кредит звичайно ж не погасив. Його телефон недоступний, усі дзвінки йдуть мені. Настільки вже це все набридло, що я сплатив частину грошей замість нього. Свого добилися. Що за політика така у цих контор, лунати людям, які не мають ніякого відношення до кредиту взагалі. Таким чином, можна залишити телефон сусіда з 9-го поверсі і дзвонити будуть йому. Людині, який зовсім ні при чому. Повний розгардіяш – всі ці мікрокредітной компанії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *