Відгуки про Е-гроші

Фінансова компанія «Є Гроші» зареєстрована в січні 2018 року. Основний напрямок роботи – видача позик в дистанційному режимі. «Є Гроші» – веде свою діяльність з видачі кредитів онлайн на законних підставах, складається в реєстрі Нацкомфінпослуг. Клієнти цієї МФО отримують безпечні та зручні умови використання кредитних продуктів. У компанії постійно працюють над удосконаленням системи захисту особистих даних позичальників, над поліпшенням рівня сервісу. Отримання в «Є Гроші» кредиту на банківську карту проходить без впливу людського фактора. Вся система автоматизована, в роботу постійно впроваджуються сучасні алгоритми для обробки анкет і прийняття рішення.

Відгуки

  • В принципі, я противник кредитів тому, що на поверхні ми бачимо 0%, Відсутність штрафів і т. П. Походу компанія вирішила брати іншим і просто змінила тактику. Ти нормальний і платоспроможний, з тобою нормально. А позичати гроші, так нічого соромно в цьому немає. Ситуації бувають різні, про деякі батькам не скажеш, колегам тим більше. У таких ситуаціях все ж потрібна приватність.
  • На протязі декількох місяців цілодобово телефонують мені з приводу кредиту іншої працівниці в “Є Гроші”, поручителем, родичкою, подругою якої не є. Ніякі аргументи не діють. На якій підставі? Яким чином отримані контакти? В якому правовому полі працюєте?
  • Компанія бандитів і здирників. Чи не визнають ні законів, ні будь-якої моралі. Ніколи не зв’язуйтеся з цієї е-гроші. Бережіть свої нерви і гроші. Якщо вже потрапили в складну ситуацію з ними шукайте порад і допомоги на форумах і каналах антиколекторів і юристів. Давайте боротися з цими упирями!
  • Огидна компанія. Колега або її родич взяли там кредит, ці сволоти дзвонять всьому колективу. У людей понад 500 викликів за день з різних номерів з вимогами “така-то терміново поверніть гроші”. Питання, звідки у них дані людей, телефони, адреси, і за яким правом турбують людей. Взагалі охреніли.
  • Сервіс зовсім не сподобався. Не дай Бог не вчасно сплатив, перещітают кредит набагато більше ніж брав. Хоча б зробили активну кнопку для пролонгації, за три дні до дати оплати. У компанії немає реструктуризації боргу, відстрочки по платежу теж немає. Якщо виникли труднощі з оплатою марно дзвонити, тільки почуєте хамство і байдужість. Будьте уважні!!!!!!
  • Взяла займ 1500 грн. Повернути повинна 4000. Менеджери хамлять і погрожують. Особливо їх беззмінний Владислав. Гаряча лінія марна. Там заливають про можливість реструктуризації і зміні менеджера, не проходить і 5 хвилин як передзвонює той же Владислав і глузливо каже що ніхто його не замінить і можливості реструктуризації на мою кредиту немає. ЦЕ ПРОСТО МОРОК. НЕМАЄ СЛІВ.
  • Колишня дружина брата взяла у них кредит. Тобіш стороння людина. А тепер вони загрожують мені і все родичам що якщо ми не виплатимо її кредит поширюватимуть фото наших документів (звідки вони у них), в інтернеті, що будуть дзвонити на роботу поки нас не звільнять, і інший телефонний тероризм. Обіцяють влаштувати проблеми, але на питання “Які саме?” відповіді не дають. Подумайте тричі ніж звертатися в цю шарагу, адже спокою не буде ні вам ні всієї вашої телефонної книги
  • Брала всього 3000 грн, продали борг за 24400 грн. За яким правом? На зв’язок не виходили зі мною жодного разу. Додзвонитися на гарячу лінію не можливо. Під час карантину налічували відсотки і пеню. Просто сволочі !!!
  • Жахлива нечесна компанія залишалося тіло кредиту 2700, нарахували майже 10000 під час карантину, на реструктуризацію не йдуть, дівчина консультант з егроші грубіянить переходила на особисті образи. Сказала ах ти хочеш так зараз ще% додам і через годину в особистому кабінеті вже сума була більше? Як можна взагалі звертатися з людьми?
  • Люди не платите цим шахраям відсотки! Вони не дружать з судовою системою! Тільки тіло кредиту і то за договором! Всім успіху, а е-гроші якнайшвидшого банкрутства !!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *