Відгуки про Майкредіт

Компанія МайКредіт на фінансовому ринку України з’явилася в 2015 році, коли ТОВ «Перше надійне агентство необхідних кредитів» запустило сервіс по кредитуванню населення в режимі онлайн. Послуга дозволяє швидко отримати необхідну суму, без довідок з податкової, без документального підтвердження доходу, без візиту в установу.

Відгуки

  • Користуюся кредитом компанії MyCredit не вперше. Рішення по заявці дуже швидко приймають. Видача коштів моментально. Постійні акції та знижки, промокодом. Цікаві квести і т.д. Реально дуже виручають ці мікрокредити, головне вчасно їх оплачувати і все буде як то кажуть “чікі пуки”
  • Мені все дуже сподобалося)) дуже швидко і оперативно, як раз те, що потрібно !!! Оформлення кредиту швидко. А погашення ще швидше і взагалі без проблем через інтернет! Спасибі, дуже виручили !!! Всім рекомендую!!
  • Про травні Кредит знаю не з чуток. До сервісу ставлюся нормально, тому що позики отримую в будь-який час, відсотки мінімальні. Останній отримав перед новим роком! Тобто взяти кредит можна на повному серйозі в будь-який час, що не може не радувати! Але хотілося б збільшити кредитний ліміт …
  • Користуюся послугами сервісу “Май кредит” неодноразово. Кілька разів брала в борг, достроково погашала. Але в останній раз допустила прострочення. Чи не ховалася, зв’язалася з фахівцем, щоб узгодити терміни оплати, так би мовити “відпросилася”. Тимчасові фінансові труднощі склалися. Все одно мені оплачувати і штрафні суми і%, та й основний борг віддавати треба. Колектив важливий, співробітниця все доступно пояснила мені. Я раджу цей сервіс. І відсотки менше, ніж у інших організаціях, і акції є.
  • Завжди ставився до кредитів з побоюванням, тим більше, до онлайн.Но з MyCredit змінилося моє ставлення коордінально.Все дуже швидко, на карту (не вистачало на деталь до машини) був у той час на ав тобазаре, знайшов банкомат і через 20 хв. я поїхав з покупкой.Погосіл так само легко. Моя оцінка 10 з 10!
  • Звертався сюди кілька разів. Перша позика в MyCredit, правда, вдалося взяти з другої спроби, перший раз трохи помилився в анкеті. На наступний день все виправив, десь хвилин через п’ятнадцять прислали схвалення. Підписав договір, гроші після цього надійшли майже відразу. зручний сервіс
  • Зверталися в цю компанію через термінову необхідність в грошах на операцію для мами. Сума потрібна була не велика – але її саме не вистачало, а в банк марно йти, я неофіційно працюю швачкою, а чоловік займається будівництвом. Загалом, вийшли додаткові витрати після операції, дорогі ліки, не змогла в потрібний день віддати борг. Але, майкредіт допоміг все супер дали позику під 0%.
  • Штучно заганяють людей у ​​прострочення! Дата оплати кредиту стояла на 15.08 продовжила кредит в особистому кабінеті 12.08 і вуаля сьогодні перший день прострочення! Платіж їм нібито не надійшов! Мій банк платіж відправив, виписку надала як він міг не надійти ?! Коротше, травень кредит, я не знаю що ви собі думаєте, але пеню я вам оплачувати не збираюся !!!!!!
  • У MyCredit я відразу отримала 1500 грн, хоча до цього в інших місцях більше 500 грн не дали. Я отримала швидкий мікропозик на карту, як і обіцяли протягом 20 хвилин. Дуже зручно, що сидиш вдома і гроші вже прийшли. Після того як взяла кредит, виявилося беру участь в розіграші машини, може виграю))))
  • Якщо є в світі якась організація, яка може видати гроші в борг на кращих умовах, так це майкредіт. Дуже задоволений тим, як швидко і просто можна отримати кредит і не паритися про те, як виплатити ці величезні відсотки. Зараз до того ж йде розіграш машини, про яку я давно мріяв.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *