Відгуки про Мілоан

Багато українців вже не раз скористалися послугами компанії «Мілоан», яка не перший рік існує на фінансовому ринку країни. Взяти кредит на банківську карту «Мілоан» можна дуже швидко, а умови, які пропонує сервіс, подобаються більшості клієнтів, досить почитати відгуки людей про роботу компанії.

Відгуки

  • За три дні прострочення на кредит в 1600 нарахували 400 грн. відсотків прострочення 3 дні, місяць квітень в умовах карантину, коли указом заборонено вводити штрафні санкції, “Мілоан” не соромляться і налічує по 16-18 відсотків в день.
  • Не рекомендую Miloan ні в якому разі не зв’язуйтеся! Це шахраї, взяв 10000 під 0.01% на добу на 30 днів на 1й займ, підмінили договір і в підсумку вимагають 14000 через 30 днів. Погашення через Приват24 з комісією 1грн + 3%, система глобал24 1,25% комісії, у трьох МФО брав, комісії за погашення через глобал24 не було і чесний 0.01% на добу, якщо вчасно погасити. Читайте уважно договір при підтвердженні, вперше стикаюся з цією ситуацією, обходьте цю контору стороною, є перевірені чесні МФО, де можна взяти на 30 днів кредит без ризику переплати
  • Не рекомендую, це жах !!! Відсоток величезний, а потім якщо не платиш передають кредит без повідомлення клієнта якоїсь компанії Кредит Капітал. І та налічує кожен день величезні суми !!!
  • Контора роги і копита, вчора моя мама взяла кредит в цьому мілоане, і потім побачила коду оформила куди вона потрапила що договір не відповідає що перший раз без відсотків, влупили по повній, вирішили віддати відразу гроші тому що відсоток просто космос, зняли 700 гривень за оформлення документів ось так взяли в цій шаразі кредит, не кому не пораджу !!!!!!
  • Брала кредит в компанії втретє. попередні рази розраховувалася вчасно, в цей раз затримали зп і не змогла все вчасно закрити. І мені з 10000 нарахували 25000 !!! на гарячу лінію дзвоню ось уже 3 тижні і ніхто не бере трубку. мені ніяких дзвінків або смс не надходило. що робити? чекати поки вони мені 50 до нарахують? консультувалася з юристом, він порадив подавати позов до суду і визнавати кредит недійсним. Що порадите? І НЕ БЕРІТЬ КРЕДИТ У ЦІЙ КОМПАНІЇ !!!
  • Взяла 5 тисяч. 4 рази Продлять. За місяць заплатила 13 000 грн без жодного прострочення і в строк. Вони мене просто пограбували. Ніде у всьому всесвіті немає більше процентної ставки. Нікому не рекомендую брати кредит тут. Тільки якщо не збираєтеся віддавати. Жахливий сервіс! Оплатила пролонгацію і вона не оформилася. Вислала інформацію листування з приват банком, виписку і скрін того, що сайт на момент оплати гальмував. Співробітники служби підтримки нічого вирішити не можуть. Чекайте відповідь, фінансовий відділ не працює. І так вже 3 дні, під час яких нараховується пеня. Відчуття, що в компані ніхто не хоче працювати, їм плювати на клієнта і якість обслуговування.
  • Не беріть позику в цій компанії. Співробітники компанії розповідають одну інформацію, а стстема вбиває іншу … .. Це як? Відсоток з 1.5% відразу переходить на 3% ?? Не рекомендую брати !!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *