Відгуки про Форза кредит

Взяти кредит в Forzacredit не складе труднощів для більшості громадян. Система повністю орієнтована на співпрацю з клієнтами через інтернет, тому вам не доведеться відвідувати офіси або відділення компанії. Мінімальний кредит онлайн становить п’ятсот гривень, а ось сума максимального позики – 14 999 гривень. Отримати гроші в борг можна на термін від двох до 65 днів.

Відгуки

  • Шахраї! Я взагалі б порадила нікому ніколи не брати такий кредит, так як він йде під скажені відсотки і спрямований тільки щоб збагатити фірму, але це вже переходить усі межі! Мені пред’являють кредит при тому, що дані документів не збігаються, а останні 2 роки я безвиїзно працюю за кордоном! Моїй родині дзвонять колектори з вини цієї організації! Вже не знаю в якому банку купили мої документи, але до їх жаль вони застаріли! Люди будьте обережні і в таких випадках відразу подавайте в поліцію!
  • Навіть якщо вам потрібні гроші, не звертайтеся в цю компанію ніколи, є інші хороші компанії, тут жахливий сервіс, нав’язують послуги нічого не пояснюють, сподіваючись на вашу неуважність при підписанні договору, усі послуги підключають самі.
  • Аферисти і шахраї! Налічується неадекватні відсотки, не передбачені кредитним договором, а потім починають з вас вибивати ці кошти, дзвонять всім рідним близьким і друзям, погрожуюють, обзивають лайками, поширюють в інтернеті фотографії інтимного змісту. Обходять цей КРЕДИТНА БОЛОТО десятою дорогою !!!
  • Дзвонять постійно моїй дружині, і питають якоїсь людини, який заборгував їм грошей. Дружина його не знає, повторює це кожен раз, але продовжують дзвонити. Ставимо запитання, чому не перевірили номер, який боржник вказував другим при оформленні кредиту. Відповідь: не було потреби. Чому моя дружина повинна від цього страждати? Кажуть що будуть дзвонити, поки боржник не вийде на зв’язок.
  • Не раджу і не рекомендую !!!!!! Взяла займ на 1000 а повертати треба було 1290. Це при тому що я вранці його взяла, а ввечері планувала його повернути. За пів дня я переплачуючи 290. всунув якусь страховку і юридичні послуги. І не треба тут адміну писати що читайте уважно договір, врешті-решт поміняйте текст! Дзвонила на гарячу лінію, і тут почалося підіть купити конверт, надішліть укр. поштою а ми розглянемо і.т.д. І в моєму випадку галочка вже стояла на автоматі !!!!! За ці дебільні послуги !!!! Писати треба нормально, що якщо берете одну суму, то повертати прийдеться іншу, Тому що страховка і.т.д. . А коли оформляти цю позику за страховку і юридичні послуги не слова не написано !!!!! Ще раз напишу Не раджу !!!!!!
  • Свинська контора! При підписанні нав’язують додаткові послуги і списують 300 грн. після чого починають відморожуватися. Таке можливо тільки з Форза!
  • Обережно. Парять додаткові послуги на 300 грн. автоматично при оформленні договору. Скільки оформляв онлайн кредити, це вперше зіткнувся з таким. Відповідно відразу можна зробити висновки про дану конторі. Їм не потрібні постояяние клієнти, а чергові лохи, що не звернуть увагу на ці послуги при підписанні договору. Загалом, настійно не рекомендую Форзакредіт, є набагато достойніший організації онлайн кредитування, звертайтеся до них.
  • Не раджу forzaredit. Обіцяли що затверджена заявка 4000 під 0. Насправді 1000 під%. Договір не підписала, відмовилася. Попросила видалити анкету. У чаті відморозилися, оператор сказала, що навіть якщо позика не оформлений анкета з даними не видаляється. Не рекомендую
  • Не рекомендую. Про ті, что кредит 0% ОБМАН, вам система відає что без відсотків, потім коли кредит оформлень у вас в кабінеті з`являться додаткові послуги юридичні и страховий платіж.
  • Просто без слів. З тисячі гривень за 1 день нарахували 500 грн …. Це просто жах. Ці хлопці знахабніли взагалі … Ніколи тут не беріть гроші!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *