Відгуки про КредітПлюс

Компанія «CreditPlus» існує на українському фінансовому ринку вже більше року, і за цей час встигла заслужити довіру громадян, і сформувати свою власну клієнтську базу. Кредит на банківську карту «CreditPlus» отримати досить просто, вам не потрібно сидіти в чергах, збирати документи і довідки.

Відгуки

  • Вкрай неадекватна контора. Дзвонять, пишуть смс і в вайбер, загрожують, ображають. Хто то у них бачте взяв кредит і не віддає, а гроші хочуть отримати з мене. З якої це радості? Також спамлять на телефон мами і сестри.
  • Лохотрон і шахраї! Шахрайським шляхом отримали мій номер телефону і надзвонюють з невизначеного номера, пропонуючи оформити кредит. На мої неодноразові прохання припинити це робити, кожен раз обіцяють прибрати мій номер телефону з прозвона. Але, все одно нічого не змінюється. Дуже не рекомендую з ними зв’язуватися!
  • Якщо ви будете погашати все в строк, то проблем не буде, все чітко за договором. 3 дня прострочення не штрафують. Але дуже високі відсотки, перекривають всі плюси. Хто хоче взяти кредит, краще в будь-якому банку. Якщо брати, то на маленький рядків, а то загрузнемо в боргах ще більше і не буде грошей не відсотки погасити, що не тіло кредиту повернути.
  • Добрий день, не знаю куди звернеться, але напишу тут. Кредит ми не брали і взагалі не користувалися цим сайтом, навіть не заходили на нього. Не так давно прислав ваш сайт повідомлення, що якийсь Стоповий В.А. взяв кредит, ми його не знаємо й гадки не маємо хто це !! Будь ласка зауважте це повідомлення !!!
  • Компанія дійсно виручає коли потрібна допомога. Але, якщо вам потрібна фінансова допомога, найкращим рішенням буде звернутися до родичів або в банк. Настійно рекомендую не користуватися цією компанією і подібними до неї. Ситуації в житті бувають різні За кожен день прострочення величезні відсотки це раз. Погрожують і принижують. Порушують права людини.
  • Взяв 3 до, під 00.1% повинен був сплатити позику, але скористався функц продовжити термін за невелику суму, трохи більше пройшло 20 дн відсоток на рахунку накапало 1600 грн, хороша функція, всім рекомендую)
  • Добридень! Я користувалася послугами цієї компанії рік. Платила справно, зараз прострочення. Перебуваю в декреті, співробітниця фірми написала мені “мені все одно де ви! знайшли чим пишатися, якщо це вас обтяжує в кредит лізти не потрібно було, а то ви витратили гроші на каші і підгузники. А кредит відмовляєтеся платити! не відбувся, горе мати що про вас сказати! ” Просила багато разів реструктуризацію боргу, розіть на частини або ще якісь варіанти, але компанія не зацікавлена ​​в отриманні своїх грошей. Мовчу вже про те що договір з особистого кабінету можна скачати за умови прострочення. Якщо так розобратся то можна подавати в суд на компанію, за розгдошенія моїх даних третім особам, загрози
  • Це не грабіж, а не пильність позичальників. Після пролонгації процентна ставка нараховується за стандартною ціною. Будьте уважніші до умов, прописаних у вашому кредитному договорі. Дякую за відгук про Кредит Плюс.
  • Жахлива компанія, розмовляють з людьми як попало обзивають, загрожують родичам, цього не мають права.М завжди вчасно платили, а зараз створилася ситуація, що на кілька днів прострочення, ми ж не відмовляємося платити, оператору все пояснили, вона як даремно обзивалася, за таке і в суд можна подати … не беріть в цій компанії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *